Magdalena Werner - Pietrzak

Lek. stom.

Absolwentka Akademii Medycznej we Wrocławiu, specjalizuje się w protetyce, endodoncji i stomatologii estetycznej. Stale podnosi swoje kwalifikacje aby proces leczenia Pacjenta był na najwyższym poziomie.  Zaangażowana całym sercem, zawsze stara się wyjść naprzeciw oczekiwaniom Pacjenta poprzez rozmowę i dokładne zaplanowanie leczenia już od pierwszej wizyty.
Właścicielka Studia Stomatologicznego.

DSC03440

Stefania Wrześniewska (Pawłowska)

Lek. stom.

Absolwentka Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Zajmuje się leczeniem ortodontycznym u dzieci i dorosłych oraz stomatologią estetyczną. Każde leczenie dobiera indywidualnie do potrzeb i oczekiwań pacjenta. Piękny i zdrowy uśmiech to najlepsza nagroda, jaką otrzymuje pacjent. Największą pasją pani doktor jest praca, dlatego cały czas podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych kursach i konferencjach. Umiejętności praktyczne zdobywa pod okiem najlepszych specjalistów. Prywatnie jest miłośniczką malarstwa i swojego psa Teddy’ego.

DSC_1025

Anna Mydlak

Lek. dent.

Specjalistka chirurgii szczękowo-twarzowej. Ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny, gdzie zdobyła ZŁOTY LAUR ABSOLWENTA 2012 za najlepsze wyniki w nauce.  Ukończyła rezydenturę z zakresu chirurgi szczękowo twarzowej w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, Klinice Chirurgii Czaszkowo – Szczękowo – Twarzowej, Chirurgii Ustnej i Implantologii. Od 2017 roku pracownik Kliniki Nowotworów Głowy i Szyi Narodowego Instytutu Onkologii w Warszawie.Czynnie bierze udział w wielu szkoleniach i kursach pogłębiających wiedzę medyczną. Prywatnie miłośniczka zwierząt.

DSC02897

Ilona Kasprzak

Lek. stom.

Absolwentka Akademii Medycznej w Lublinie. Zajmuje się stomatologią zachowawczą, estetyczną, protetyką i endodoncją. Swój zawód wykonuje z pasją i empatią. Wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobywała w prestiżowych klinikach oraz na stażach w Anglii oraz we Włoszech. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje i podąża za najnowszymi trendami, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających pacjentów.

DSC03220

Wiktoria Mól

lek. Dent.

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Zajmuje się stomatologią dziecięcą, zachowawczą oraz endodoncją. Ma świetne podejście i ogromną cierpliwość do najmłodszych pacjentów. Wykonuje leczenia kanałowe pod mikroskopem wykorzystując przy tym najnowszą wiedzę oraz najlepsze materiały i sprzęt. Regularnie poszerza swoją wiedzę biorąc udział w licznych kursach z zakresu endodoncji mikroskopowej. Oprócz pracy w naszym gabinecie prowadzi również zajęcia praktyczne i seminaria dla studentów kierunku lekarsko-dentystycznego na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym w Zakładzie Stomatologii Dziecięcej.

DSC03098

Karolina Ambroziak- Kudła

Lek. Dent.

Absolwentka Warszawskiego Uniwerystetu Medycznego kierunku Lekarsko-dentystycznego. Od wielu lat zwiazana z protetyką stomatologiczną poprzez pracę naukową i kliniczną.  Od 2020 asystent w Katedrze i Zakładzie Protetyki Stomatologicznej Warszawskiego Uniwerytetu Medycznego. Od 2021 w trakcie kursu specjalizacyjnego z protetyki stomatologicznej.  Stale pogłębia swoją wiedzę i wykorzustuje to w pracy klinicznej.  Zajmuje się protetyką stomatologiczną, stomatologią zachowawczą i estetyczną. Przyjmuje zarówno pacjentów dorosłych jak i dzieci.  Prywatnie pasjonatka żeglarstwa i dobrej ksiązki. Weekendy najchętniej spędza na długich spacerach z psem.

DSC02909

Monika Olszewska

Dyplomowana Higienistka stomatologiczna

Uczestniczka wielu kursów i szkoleń. Posiada wieloletnie doświadczenie na różnych stanowiskach w pracy w klinice. Wykonuje zabiegi z zakresu profilaktyki i współpracuje z lekarzem jako asystentka stomatologiczna . Wyróżnia się dużą empatią wobec pacjentów i chęcią niesienia pomocy. Prywatnie pasjonatka ogrodnictwa. W wolnym czasie szlifuje swoją znajomość języka hiszpańskiego.

DSC03276

Alicja Pasternak

lek.dent.

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W trakcie specjalizacji z Periodontologii w Zakładzie Chorób Błony Śluzowej i Przyzębia Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W trakcie studiów pracowała w wielu klinikach w Polsce i za granica, obserwując prace innych lekarzy oraz poznając najnowsze technologie w stomatologii. Stale poszerza swoja wiedze, uczestnicząc w kursach i szkoleniach z zakresu stomatologii zachowawczej i estetycznej. Prywatnie pasjonatka sportów wrotkarskich i łyżwiarstwa figurowego.

Alicja Pasternak

Zapraszamy do kontaktu

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania